Естрада

Петар Грашо првпат се огласи за врската со Хана

today02/12/2021 50

Background
share close

Пејачот Петар Грашо призна дека е во љубовна врска со ќерката на Тончи Хуљиќ, Хана. -Многу сме среќни и задоволни и така треба да биде. Хана е многу добро и среќни сме, првпат проговори Грашо за својата врска. Сепак, открива дека бил изненаден од некои новински натписи. Некако научив, со оглед на тоа дека многу го кријам својот приватен живот, вниманието на јавноста да е поголемо. Но, мора да бидам искрен, по малку ме изненади креативноста на одредени медиуми и смислувањата на разни облици на нешто. Ние го живееме својот живот и важно е дека луѓето околу нас се задоволни, вели пејачот.

The post Петар Грашо првпат се огласи за врската со Хана appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Првата сопруга од која никогаш не се разведе не дојде на комеморацијата на Мркоњиќ

Денеска се одржува комеморација пред погребот на Милутин Мркоњиќ.На комеморацијата во негова чест дојдоа голем број политичари, пејачи, спортисти, роднини... Тука се претседателот Вучиќ, Ивица Дачиќ, Саша Поповиќ, Владе Дивац... Најожалостена беше неговата партнерка Ана Бекута. Сопругата на Милутин од која никогаш не се разведе. Наместо сопругата, на комеморацијата дојде нејзината сестра.

today02/12/2021 20

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%