Естрада

Карлеуша го одбра најдобриот „костум“ за ноќта на вештерките: Стави уши и се соблече гола

today11/01/2021

Background
share close

Пејачката Јелена Карлеуша на Инстаграм објави видео од својот костум за Ноќта на вештерките. Таа ставила само уши и соблекла се од себе.

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

The post Карлеуша го одбра најдобриот „костум“ за ноќта на вештерките: Стави уши и се соблече гола appeared first on Република.

Written by: KissFM

Rate it

Previous post

Естрада

Баланс на безвременската музика исполнета со дистописки баслини викендов на јутјуб каналот на КСП Подиум-Јадро Кавадарци

КСП Подиум-Јадро Кавадарци во соработка со Bed Time Story, ви го прикажува ДЏ Тевидма со шестмина ВЏ. Настанот ќе се случи на 31 октомври, во 21 ч., и ќе се прикажува во живо на YouTube кналот на КСП Подиум-Јадро Кавадарци. Тевидма е артист кој ги искажува хипнотичките и длабоките шумските звуци во Берлинското техно. Тој се стреми кон совршен баланс на безвременската музика исполнета со дистописки баслини, енергични средни тонови […]

today10/29/2021

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СЛУШАЈТЕ ГО РАДИО KISS FM ПРЕКУ ВАШАТА ОМИЛЕНА АПЛИКАЦИЈА

0%