Естрада

Бојана Стаменов ослабе 45 килограми

today22/02/2022

Background
share close

Бојана Стаменов важи за една од пејачките во Србија со најдобри гласовни способности, а својата популарност таа ја стекна кога ја претставуваше својата држава на Евровизија. Стаменов од своето прво јавно појавување на сцената се бореше со вишокот килограми. Неретко истакнуваше дека е голем хедонист и дека ужива во храната и дека не сака да држи диети. Меѓутоа, пејачката овојпат сите го шокираше со својата одлука и резултатот кој го постигна. Имено, Бојана на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која може да се види дека премногу ослабела. Таа неодаман откри дека ослабела дури 45 килограми, а за тоа сведочат и фотографиите кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

A post shared by Bojana Stamenov (@_bojana_stamenov_)

The post Бојана Стаменов ослабе 45 килограми appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%