EX-YU ЕСТРАДА

Зулејха јавно проговори за естетските корекции кои ги има направено

today18/07/2022 1

Background
share close

Турската актерка, Хилал Алтинбилек, која го толкува ликот на Зулејха во серијата „Горка земја“, за прв пат проговори за разликата помеѓу нејзините стари и нови фотографии. Во разговор за „Seriesturkish“, актерката потврдува дека извршила естетска хирургија, но дека станувало збор само за некои интервенции на лицето.

Имам естетски нос и заби. Тоа прави голема разлика бидејќи моите процедури се точно на средината на моето лице – вели Алтинбилек.

Сепак, корсници на социјалните мрежи, кои објавуваат фотографии од актерката од пред 10 години и денес, коментираат дека познатата актерка имала сериозна еволуција.

The post Зулејха јавно проговори за естетските корекции кои ги има направено appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Oбјавена листата: На „Пивофест“ во Прилеп ќе пеат Хари Мата Хари, Лозано, Ламбе, Владо Јаневски

Организаторите на прилепскиот „Пивофест“ ја објавија листата на изведувачи. Од 14 до 17 јуни во Прилеп ќе пејат најголемите македонски звезди со по некој регионален изведувач. Од „странците“ ќе бидат само Хари Мата Хари и Дивје Јагоде. Од нашите ќе настапуваат Ламбе Алабаковски, Лозано и Владо Јаневски, Некст Тајм и тоа во сабота на 16 јуни. Другите денови се резервирани за „Меморија“, Игор Џамбазов, Нокаут, Миле Кузмановски, Елена Велеска и […]

today18/07/2022 7

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%