EX-YU ЕСТРАДА

Вистината за разводот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ

today11/13/2021

Background
share close

Бракот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ ја интригира јавноста од самиот старт, а откако почнаа да кружат гласини дека славниот пар се разведува, пејачката одлучи да ја открие вистината.

Колку пати досега ме разведоа? Се сеќавам, кога почнавме да се забавуваме, многу пати и не’ свршуваа, на секои два месеци… така што, ништо од тоа“, објасни пејачката.

Извор: Убавина и здравје

The post Вистината за разводот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ appeared first on Република.

Written by: KissFM

Rate it

Previous post

EX-YU ЕСТРАДА

Соба со поглед: Нивес гола на прозорец

Хрватската старлета и актерка Нивез Целзиус не престанува да шокира.Таа на Инстаграм објави фотографија од својот стан по која фановите збудалеа. Нивес позира на прозорецот без горниот дел. Во преден план се најдоа нејзините гради и огромниот задник. Колку е цена на квадрат отспротива-стоеше на еден од коментарите.The post Соба со поглед: Нивес гола на прозорец appeared first on Република.

today11/13/2021

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СЛУШАЈТЕ ГО РАДИО KISS FM ПРЕКУ ВАШАТА ОМИЛЕНА АПЛИКАЦИЈА

0%