EX-YU ЕСТРАДА

Трите диви убавици од „Hurricane“ на предновогодишна журка што не се пропушта во „Deja Vu – East Gate“

today28/12/2021

Background
share close

Уште една луда и незаборавна предновогодишна журка ви подготвува екипата на, во моментов најатрактивниот скопски локал „Deja Vu – East Gate“, местото чија локација е друго име за забавата во македонската престолнина, Скопје. Овој пат ден пред дочекот на највеселата и најлуда ноќ, во четврток на 30. 12. 2021 год. со почеток во 17.00 часот бидете подготвени за еден поразличен и повозбудлив претпразничен „afterwork“, на кој сцената ќе ја размрдаат дивите „Hurricane“, кои ќе ви овозможат да ја почувствувате сета убавина на предновогодишната атмосфера! Евровизиската женска вокална атракција, трите убавици подготвени да ви понудат уште една возбудлива претстава за вистинско уживање и незаборавна забава. Сексапилните „ураганки“ ве чекаат да ја споделат со вас сета своја енергија, танцувачките способности, певливите хитови и раскошната телесна убавина која ја буди волшебната игра на сите сетила. „Deja Vu – East Gate“ и „Hurricane“ ве канат на журка што не се пропушта. Затоа повелете, закажете, дојдете, опуштете се и уживајте… Се гледаме! Информации и резервации: 078 296 673 075 334 455

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%