EX-YU ЕСТРАДА

Tијана: Не се плашам од неверство, а еве и зошто

today26/11/2021 2

Background
share close

Зошто Тијана Дапчевиќ не се плаши од неверство е само едно од жешките прашања пејачката кои ги доби на жешкото столче на водителот Никола Трпковски. Новата епизода од новата сезона на популарната јутјуб-естрадна емисија веќе е објавена, погледнете ја тука: https://youtu.be/i6sumG2grj8

The post Tијана: Не се плашам од неверство, а еве и зошто appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

Естрада

Брајан Адамс в болница поради корона вирус

Канадскиот рок-пејач Брајан Адамс објави дека е во Италија и оди в болница, откако вторпат за помалку од еден месец бил позитивен на тест за Ковид-19. Тука сум, штотуку пристигнав во Милано и по вторпат за еден месец имам позитивен тест на Ковид. Затоа одам во болница, напиша рокерот на Инстаграм. Тој, иако наводно бил вакциниран, и претходно бил позитивен – на 31 октомври, иако немал никакви симптоми.The post Брајан […]

today26/11/2021 9

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%