EX-YU ЕСТРАДА

„Тата рада те имам“: И двегодишната Антонио му испрати последна порака на Аки

today31/01/2022

Background
share close

Белиот венец во облик на срце ги расплака сите на погребот на Аки Рахимовски. Венецот беше од неговата двегодишна ќерка Антонија. Тата рада те имам, Антонија-пишуваше на венецот. Ќерката Антонија Аки ја доби со партнерката Барбара со која живееше неколку години и која беше со него во моментот кога почина. Аки има и две возрасни деца, Кристијан и Дина.

The post „Тата рада те имам“: И двегодишната Антонио му испрати последна порака на Аки appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Тој беше иницијатор, значи не изневерувал жена и деца за мене, туку за себе вели Ирена откако повторно се крена прашина за врската со Орце

Познатата фолк-пејачка Ирена Спасовска во најискреното интервју досега отворено зборува за поранешниот партнер Орце Гелевски, кој претходно наводно изјавил дека оставил жена и деца за неа, а дека таа го изневерила. https://republika.mk/scena/estrada/orce-za-razdelbata-so-irena-spasovska-ostaviv-sopruga-i-dve-deca-za-nea/ Не знам дали Орце изјавил така. Башка, јас бев слободна и никого не изневерив, а тој беше иницијатор за врска, иако беше во брак. Според тоа, тој изневерил и не ги оставил жената и децата заради мене, туку […]

today31/01/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%