EX-YU ЕСТРАДА

Тамара Звицер се журка на концерт на Милица Павловиќ додека мажот е во бегство

today28/12/2021 28

Background
share close

Тамара Звичер, сопругата на лидерот на Кавачкиот клан Радоје Звичер, кој со месеци е во бегство, во Котор го прослави својот 37 роденден со настап на пејачката Милица Павловиќ во дискотека. Тамара до зори беше во друштво на пријателите, а на Инстаграм објави видеа и фотографии од прославата. Сопругата на Звицер била весела и расположена и објави две многу интересни песни на Инстрагам, па многумина се запрашаа дали со своите стихови сака нешто да му каже на својот избеган сопруг. Тамара во Црна Гора живее нормално, се гледа со пријателите, посетува луксузни ресторани и хотели.

Извор: Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Снежно а капела изненадување од Sarah Mace & The Christmas Girls

Освен како сезона на споделување убави нешта и зближување со најблиските, зимскиот период е познат и како време за уживање во звуците на најубавите празнични евергрини, достапни низ целиот свет со илјадници изведби во различни стилови и јазични верзии од голем број на пејачи и музичари. Сара Мејс, заедно со Полина Тасева, Калина Велковска, Теа Богатинова и Емилија Колоска, на прагот од 2022ра година, на македонската јавност ѝ подготвија вистинско […]

today27/12/2021 59

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%