EX-YU ЕСТРАДА

Тамара Тодевска на одмор на Скијатос со нејзиниот персонален тренер со семејството

today18/07/2022 13

Background
share close

Годинава Скијатос е летната дестинација на Тамара Тодевска, а овојпат ужива во друштво на семејството на нејзиниот персонален тренер и пријател Мартин Видоевски. Тамара периодов ужива на одмор со нејзините деца Хана и Дарен, како и со нејзиниот персонален тренер Мартин и неговото семејство. Тој со сопругата беше присутен и народенденот на Тамара, а и сега сите заедно уживаат во заедничките мигови на грчкиот остров Скијатос. Од сончање и капење до оброци со морски плодови, Тамара минува одлични мигови со пријателите. Извор: Црнобело

The post Тамара Тодевска на одмор на Скијатос со нејзиниот персонален тренер со семејството appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

„Ганс-ен-роузес“ му ја посветија турнејата на починатиот рокер Тејлор Хокинс

Аксл Роуз објави соопштение во коешто, тукушто завршената турнеја на неговиот бенд „Ганс-ен-роузес“ ја посветува на рокерот Тејлор Хокинс. Рок-составот го одржа својот последен концерт како дел од нивната европска турнеја на 15 јули. Аксл набргу потоа на Твитер рече дека таа е посветена на Хокинс, покојниот тапанар на групата „Фу фајтерс“, кој почина во март. „Тешко е да се справиш со такво нешто, но во обид да оддадеме почит, […]

today18/07/2022 3

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%