EX-YU ЕСТРАДА

Српската инфлуенсерка се предозирала со апчиња за смирување и екстази

today12/12/2021 33

Background
share close

Познатата инфлуенсерка за чија трагедија зуи Србија, Кристина Кика Ѓукиќ се самоубила со предозирање со бензедини и екстази Во собата во која Кика се самоубила пронајдени се одредени супстанци но токму оваа комбинација била кобна за јутјуберката. Кристина Кика Ѓукиќ се самоуби пред два дена во изнајмен стан во центарот на Белград. Кристина се бореше со насилството на социјалните мрежи, а трагичната вест шокираше многумина. Таа беше српска гејмер, јутјубер и инфлуенсер чиј YouTube канал имаше 700.000 претплатници. Родена е на 25 јули 2000 година во Белград.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Mама Славица и цеца Ева му честитаат роденден на Панче Заев

  Фамилијата Заеви денеска го прославува роденденот на Панче. Синот на бизнисменот Вице, а внук на премиерот денеска полни 19 години. Честитки пристигнаат од многу страни, а први беа оние од неговата мајка Славица и неговата сестра Ева Заева. Среќен роденден, свету мој, му порача мама Славица.  

today12/12/2021 34

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%