EX-YU ЕСТРАДА

Соба со поглед: Нивес гола на прозорец

today11/13/2021

Background
share close

Хрватската старлета и актерка Нивез Целзиус не престанува да шокира.Таа на Инстаграм објави фотографија од својот стан по која фановите збудалеа. Нивес позира на прозорецот без горниот дел. Во преден план се најдоа нејзините гради и огромниот задник.

Колку е цена на квадрат отспротива-стоеше на еден од коментарите.

The post Соба со поглед: Нивес гола на прозорец appeared first on Република.

Written by: KissFM

Rate it

Previous post

EX-YU ЕСТРАДА

Во Македонија притворениците се уште не носат алки, но во Србија „наногица“ носеше и Цеца

Иако постои законска можност, во Македонија лицата што се во домашен притвор се уште не носат алки со кои ќе се контролира нивното движење доколку излезат надвор од домот. Овој пропуст пред неколку дена го утврди и Државниот завод за ревизија а во соседството вакви алки се носат одамна. Најпознатата „наногица“ како што се нарекува во Србија ја носеше Цеца пред 11 години кога беше приведена во акцијата „Сабја“ по […]

today11/13/2021

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СЛУШАЈТЕ ГО РАДИО KISS FM ПРЕКУ ВАШАТА ОМИЛЕНА АПЛИКАЦИЈА

0%