EX-YU ЕСТРАДА

Скромно тортиче на свадбата на Грашо

today25/02/2022

Background
share close

На социјалните мрежи кружи фотографија на венчавската на Петар Грашо и Хана на кој тој стои покрај торта, која изгледа сосем обично. Тортата изгледала многу скромно и едноставно, но најверојатно тоа е така бидејќи и тие двајцата како личности се едноставни и не сакаат гламур.

The post Скромно тортиче на свадбата на Грашо appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Македонската блогерка Александра Шијакоска: „Ми открија тумор на главата, ме чека операција!“

Македонската инфлуенсерка и модна блогерка Александра Шијакоска ја растажи македонската јавност откривајќи дека ѝ откриле тумор на главата. Шијакоска сподели дека извесен период нема да биде присутна на социјалните мрежи како до сега поради нејзината здравствена состојба. Погледнете го видеото и сите детали во продолжение… View this post on Instagram A post shared by Aleksandra Shijakoska (@aleksandrashijakoska) The post Македонската блогерка Александра Шијакоска: „Ми открија тумор на главата, ме чека […]

today25/02/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%