EX-YU ЕСТРАДА

Сите вистински љубови се тажни: Ќерката на Цеца раскина со момчето

today25/02/2022 16

Background
share close

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ја раскина петгодишната врска со бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ. Анастасија и Ѓорѓе почнаа да живеат заедно во октомври 2021 година, но следеше крајот на романсата. Наследничката на Цеца на социјалните мрежи не го коментираше крајот на врската, но еден детал откри каков однос имала со поранешното момче. Раскинувањето било заеднички договор меѓу Анастасија и нејзиното момче и нема трети лица . Како што дознава Курир од изворот, Џорџ отсега ќе живее во дуплексот на Дорчол кој го купија за 750.000 евра , додека Анастасија се вратила кај нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.

The post Сите вистински љубови се тажни: Ќерката на Цеца раскина со момчето appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

На 23 години ненадејно почина позната балканска тиктокерка

Во Загреб, на 23 годишна возраст, ненадејно почина млада популарна тиктокерка од Пожега, Дијана Де Марко. Причината за смртта не е позната. Дијана на социјалната мрежа „ТикТок“ ја следеа повеќе од 120 илјади следбеници и секојдневно ги развеселуваше со своите објави од различен тип – за пеење, шминкање, однесување пред огледало… Шармантната девојка одела во Католичката гимназија во Пожега, а потоа се преселила во Загреб. Извесно време била во врска […]

today25/02/2022 23

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%