EX-YU ЕСТРАДА

Сите со елки, Накова се фали со задник

today17/12/2021 79

Background
share close

Полека, но сигурно речиси сите ги зафаќа новогодишната „треска“, а на таа имуни не се ниту познатите личности. Веќе доста од нив започнаа да се фалат на социјалните мрежи со нивните накитени елки. Но познатата манекенка Александра Накова реши да ја остави елката во позадина.

The post Сите со елки, Накова се фали со задник appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Којо за смртта на српската јутјуберка: Балканот не научи да ги почитува успешните

Не стивнуваат реакциите во јавноста по самоубиството на 21-годишната инфлуенсерка и гејмерка Кристина Кика Ѓукиќ, жртва на интернет-насилство. Веста за нејзината смрт ја потресе јавноста во целиот регион, а се огласија и бројни познати личности кои ја нагласија важноста од превенција кога е во прашање таканаречениот сајбер-булинг. Тоа го направи и славниот српски актер Никола Којо. „Животот и така е прекраток. Младите мора да знаат дека всушност постојат и решенија […]

today17/12/2021 37

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%