EX-YU ЕСТРАДА

Си замина мојот Милутин: Ана Бекута скршена по смртта на нејзиниот партнер

today28/11/2021 25

Background
share close

Милутин Мркоњиќ почина вчера на Институтот за кардиоваскуларни болести Дедиње во Белград, а зад себе ја остави неутешната партнерка Ана Бекута, но и законската сопруга Драгана Даша Мркоњиќ.

Замина мојот Милутин. Ве молам да ме разберете, во оваа болка не сакам да се огласувам – рекла за Блиц, Ана Бекута.

The post Си замина мојот Милутин: Ана Бекута скршена по смртта на нејзиниот партнер appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Кој ли е фотографот: Српската актерка Ива Штрљиќ позираше гола

Српската актерка Ива Штрљиќ реши да ги шокира обожавателите. Таа во својот дом позираше гола со што во преден план излегоа нејзините бујни гради и долгите нозе. Фановите се прашуваат кој е авторот на фотографиите и пред кого Ива се разголила до гола кожа. Таа има 44 години и е ќерка на познатиот Милан Штрљиќ кој живее во Хрватска.The post Кој ли е фотографот: Српската актерка Ива Штрљиќ позираше гола […]

today27/11/2021 10

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%