EX-YU ЕСТРАДА

Северина за одност со продуцентот: Не сме во врска, само се забавуваме

today17/12/2021 28

Background
share close

Гласините за наводната врска со Филип Милетиќ започнаа откако пејачката почна да објавува фотографии со него на социјалните мрежи, но се чини дека врската остана само на пријателство.

„Јас и Филип не сме во врска, не се забавуваме. Едноставно не сум го читала весници долго време, но моите пријатели ми кажуваат што пишуваат, а потоа, кога го видовме насловот се насмеавме затоа што ја завршивме плочата и сега ќе завршиме… , нашата соработка трае 10 години, веројатно ја започна мојот развод, но беше толку погрешно. Воопшто не ме прашуваат дали е вистина или не, но подобро е да пишуваат за тоа отколку за некои тешки работ, изјави Северина.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Мишо Ковач и целото негово семејство се болни од корона

Славниот далматински пејач, Мишо Ковач, има Ковид-19, објави „Слободна Далмација“. Освен Мишо, позитивни биле и неговата сопруга Лидија и ќерката Ивана. Поради инфекцијата, пејачот пред неколку дена бил пренесен и во болница каде што добил кислород и здравјето му се подобрило. Од извори блиски на пејачот, весникот дознава дека Мишо е пуштен на домашна нега. Инаку, Мишо Ковач неодамна беше хоспитализиран на Одделот за пулмологија на Клиничкиот болнички центар Сплит, […]

today17/12/2021 42

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%