EX-YU ЕСТРАДА

Се уште не е пронајден фанот на Карлеуша кој влета во клубот каде што таа настапуваше

today05/01/2022 5

Background
share close

Пред познатиот ноќен клуб „Касина“ во Белград се случил инцидент, при што нема повредени, но причинета е поголема материјална штета. Полицијата привела едно лице, а по друго интензивно трага. Инцидентот се случил на настапот на Јелена Карлеуша. Еден од гостите се качил да танцува со пејачката. Реагирало обезбедувањето кое го извадило гостинот надвор. Гостинот им се заканил на обезбедувањето во клубот дека ќе им покаже кој е кој Потоа со автомобил дошол пред Клубот и се обидел да влезе внатре. Искршени се стаклени прозорци и врата од детектор за метал на влезот во ресторанот, жардињера и заштитна ограда. Полицајците се обиделе да го запрат возачот, но тој избегал. Автомобилот бил запрен во населбата Карабурма, а зад воланот била пронајдена девојка, со алкохол над 1,20 промили. Таа е приведена по налог за претрес, а потрагата по младиот човек кој го предизвика инцидентот е во тек.

The post Се уште не е пронајден фанот на Карлеуша кој влета во клубот каде што таа настапуваше appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Oваа Словенка имаше секс во тоалетот во „Задруга“

Регионот со денови за случувањата во реалното шоу „Задруга“. Таму девојката по име Дениз Дејм имаше секс со Стефан Микиќ во тоалетот од куќата. Дениз е од Словенија и важи за една од најзгодните девојки во својата земја.Позната е по тетоважите и по експицитните фотографии на социјалните мрежи каде има стотици илјади обожаватели. The post Oваа Словенка имаше секс во тоалетот во „Задруга“ appeared first on Република.

today05/01/2022 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%