EX-YU ЕСТРАДА

Се сеќавате на Фифи: Eве како денеска изгледа

today12/03/2022 6

Background
share close

Филип Јаневски ги воодушеви сите со своето учество на популарното натпреварување „Икс фактор“, а во меѓувреме се подложи на хормонски терапии и денес тој (таа) навистина изгледа како жена. Сите се сеќаваат на првото појавување со високи потпетици и со кратка коса, велејќи дека е транссексуалец. По натпреварот Фифи ја напушти Македонија и се пресели во Шведска. Таму имаше хормонска терапија и го смени полот, а вгради и силикони. Фифи денес има долга коса и гради, и изгледа како жена.

The post Се сеќавате на Фифи: Eве како денеска изгледа appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Лоба со солзи испрати порака за мир: Да бидеме обединети, само така политичарите нема да нѐ скараат

Пејачката Викторија Лоба во утринската емисија на телевизија Телма зборува за нејзините нови проекти, но и за позицијата на музичарите за време на пандемијата на коронавирусот. Лоба, која е родена во Русија, на границата со Украина во Азовското Море, и живеела таму сѐ до осумгодишна возраст, ја искористи приликата за да го каже своето мислење за актуелните случувања во Украина. Имам огромна желба за мир, љубов и разбирање помеѓу сите […]

today12/03/2022 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%