EX-YU ЕСТРАДА

Се сеќавате на Азис: Се облекуваше како жена, денеска личи на вистински маж

today22/03/2022 56

Background
share close

Контроверзната бугарска ѕвезда Азис во последните неколку години драстично го промени својот имиџ, а фарбаната коса, како и отворениот флерт со травестит, ги замени со мачо стил. Малкумина знаат дека Азис беше во брак со маж. Азис никогаш не ја криеше својата сексуална определба и јавно ги покажуваше своите „посилни половини“. Пред повеќе од десет години тој се заљуби во Ники Китаец, а во2006 година се венчаа. Овој потег го шокираше традиционалниот Балкан. Нивниот брак не беше легален, бидејќи бугарскиот закон не ги нарушува истополовите бракови. Погледнете како изгледа Азис денеска

The post Се сеќавате на Азис: Се облекуваше како жена, денеска личи на вистински маж appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Ивана моделс го зароби срцето на Андреј: Еден од најбогатите Руси на кого му ја одзедоа јахтата има жена Србинка

Најбогатата Србинка Сандра Мелниченко се прослави во популарната српска група Моделс во 90-тите години, а денес живее во Русија со сопругот, милијардерот Андреј Мелничекo и нивните две деца. Сандра беше една од членките на српската група Моделс Таа се откажа од успешната музичка кариера откако го запозна рускиот мултимилијардер Андреј Мелниченко, со кој е во брак 17 години и сега живее повлечено. Кристина Агилера и Енрике Иглесијас им пееле на […]

today22/03/2022 13

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%