EX-YU ЕСТРАДА

Се огласи и Јелена: Душко Тошиќ ја удри сопругата, интересно е што молчите за тоа

today13/01/2022 5

Background
share close

Душко Тошиќ ја удри сопругата! Интересно… Не што направи, слабич како слабич, а ги има толку многу! Интересно е што молчите за тоа! – напиша Јелена.

Јелена Карлеуша вчера опријавила во полиција дека сопругот Душко Тошиќ и удрил шамар. Полицијата од Савски Венац веднаш одговорила на повикот на пејачот и пристигнала во нивниот семеен дом на Дедиње, каде останале извесно време, земајќи изјави од обвинетиот, оштетениот и сведокот, бидејќи инцидентот се случил пред нивните семејства за празничен ручек.

The post Се огласи и Јелена: Душко Тошиќ ја удри сопругата, интересно е што молчите за тоа appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Во случај на развод, на Карлеуша и следуваат милиони евра: Ова се цифрите и имотот кој би го делеле

Бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ со денови е во центарот на интересирањата, бидејќи пејачката за Божиќ го пријави сопругот за семејно насилство. Многумина се запрашаа дали популарниот пар ќе го заврши бракот со развод, или ќе успеат да ја надминат моменталната криза. Во случај на развод Јелена би можела да добие голема количина пари, толку што не би морала да работи до крајот на животот, судејќи според цифрите […]

today13/01/2022 49

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%