EX-YU ЕСТРАДА

Се има се може: Сопругот на Драгана Мирковиќ и подари „Мајбах“ за 8 март

today12/03/2022 5

Background
share close

Драгана Мирковиќ остана без зборови по подарокот што го доби за 8 март од сопругот, Одамна е познато дека познатата пејачка и нејзиниот сопруг Тони Бијелиќ живеат во луксуз. Нивниот замок во Виена е синоним за луксуз.Тони одвреме навреме ја изненадува својата сакана со некој скап подарок, па така беше и овој пат. Тој за 8 март на Драгана и подари луксузен автомобил со кој пејачката се пофали на социјалните мрежи. Станува збор за Мерцедес Мајбах.

The post Се има се може: Сопругот на Драгана Мирковиќ и подари „Мајбах“ за 8 март appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Овојпат претера: Kaрлеуша целосно гола

Пејачката Јелена Карлеуша ги збудале мажите. Таа објави фотографии на кои е целосно гола. На својот Инстаграм профил, Карлеуша најпрвин објави фотографија на која лежи на подот целосно гола, бујната биста ја покрива само со косата, облечена само во патики, а потоа „пука“ селфи во огледало. The post Овојпат претера: Kaрлеуша целосно гола appeared first on Република.

today12/03/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%