EX-YU ЕСТРАДА

Само што се разведе нови проблеми за Карлеуша: Поранешниот љубовник Огнен Врањеш влегува во „Задруга“ за да ги открие сите нивни тајни

today18/07/2022

Background
share close

Фудбалерот Огњен Врањеш (32), кој покрај резултатите што ги постигна во фудбалот, го поврзуваат и со бројни афери со пејачи и ријалити ѕвезди добил примамлива понуда да се всели во шоуто „Задруга“. Тој настапува за АЕК од Атина и сака да влезе во реално шоу за да си го обели образот и да докаже дека не лажел за аферата што ја имаше со пејачката Јелена Карлеуша. Многумина го осудија што отворено ја разоткри Карлеушаии откри детали од нејзинот приватен живот.Тој сака да докаже дека голите фотки не се монтажа и оти ЈК се заиграла праќајќи интимни делови од телото.

The post Само што се разведе нови проблеми за Карлеуша: Поранешниот љубовник Огнен Врањеш влегува во „Задруга“ за да ги открие сите нивни тајни appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

И двете облекоа по две венчаници: Викендов се омажија водителката Елена и шминкерката Зои

Две дами од македонската естрада викендов го кажаа судбоностонот „да.“ Водителката Елена Стефановска се омажи со својот избраник Бојан Најдоски, а мејк-ап артистката Зои Блаж за нејзиниот сакан – словенечкиот ракометар Тадеј. И двете одбраа елегантни венчаници за првиот дел од церемониите и веселбата, а потоа решија тие фустани да ги заменат со пократки модели. Eлена Стефановска од „Живот и стил“ Зои Блаж The post И двете облекоа по две […]

today18/07/2022 15

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%