EX-YU ЕСТРАДА

Прима инфузии: Aца Лукас е истоштен и е примен во болница

today22/01/2022 9

Background
share close

Пејачот Аца Лукас e примен во Ургентниот центар во Белград поради истоштеност. – Точно е дека Аца Лукас заврши во болница. Се чувствувал уморен и слаб, но направиле детални прегледи. Само ќе ви кажам дека се предозирал, бидејќи претходните денови и недели работеше многу… Му дадоа витамински коктел -откри неговиот менаџер Саша Мирковиќ.

The post Прима инфузии: Aца Лукас е истоштен и е примен во болница appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Семејството на Шаулиќ разочарано: За газење на куче во Германија се добива поголема казна

Три години по сообраќајната несреќа во која недалеку од Билефелд загинаа Шабан Шаулиќ и Мирсад Кериќ, а тешки повреди се здоби Слободан Стојадиновиќ, во Гитерсло се одржа судењето на Турчинот Алсин Левент. Во судот и во Гетерслоу беше донесена пресуда, а Алсин беше осуден на три години и 3 месеци затвор. На судењето присуствуваше целото семејство Шаулиќ, вдовицата на Гордан, како и децата Михајло и Санела, како и синот на […]

today22/01/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%