EX-YU ЕСТРАДА

Премногу е болна тема: Лепа Брена не сака да зборува за киднапирањето на синот

today22/12/2021 1

Background
share close

Лепа Брена беше прашана за информацијата дека нејзиниот син пред 21 година бил киднапиран од Средоје Шљукиќ Шљука, водач на Звездарскиот клан. Оваа информација одекна во медиумите минатата недела, а по објавата на Слободан Бобо Живојиновиќ, сега Брена откри што мисли за тоа: „ Не би. Ве молам. Ова е новогодишно интервју“, почна Брена, која беше многу вознемирени поради овапрашања.

– Не би сакал да зборувам за тоа, тоа е тема од 2000 година, извинете – рече пејачката која многу се потресе и на која се насолзија очите на спомнувањето на оваа тема.

The post Премногу е болна тема: Лепа Брена не сака да зборува за киднапирањето на синот appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

ВИДЕО: Пепа Димитрова промовираше нова песна и нов спот

Пепа Димитрова промовираше нова песна и нов спот. На својот YouTube канал, денес, точно на пладне се појави видео записот за песната „Со тебе немам сон”. Музиката и текстот се на Весна Малинова, аранжманот на Владимир Дојчиновски Дојчин. Спотот го потпишува Зоран Стојановски Зонде. -Се работи за модерна песна, со побрз ритам, а спотот ја следи песната. Се одлучивме за поартистичен видео пристап и мислам дека ќе ја освои публикатата. […]

today22/12/2021

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%