EX-YU ЕСТРАДА

Постои ли ривалство меѓу Милена Антовска и Јелена Спенџарска!?

today12/11/2021

Background
share close

Водителката Милена Антовска е прва гостинка во новата сезона на јутјуб-емисијата „Жешко столче“. Милена, која го очекува своето второ дете одговара на „жешките“ прашања. Меѓу другото открива дали и какво ривалство има меѓу неа и нејзината колешка од Канал 5 – Јелена Спенџарска. https://youtu.be/Y62EbBsgPhY

The post Постои ли ривалство меѓу Милена Антовска и Јелена Спенџарска!? appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Се свири и се пее, а сите плачат, Ана Бекута не издржа на нозе – во тек е комеморација за Маринко Роквиќ

Во „Камената сала“ на Радио Белград во тек е комеморацијата за Маринко Роквиќ. Семејството и пријателите се собраа да му оддадат почит на легендарниот фолк-интерпретатор кој денеска ќе биде погребан. Синовите Никола и Марко запеаја во чест на својот татко, а во салата пристигнаа и хармоникаши придружувани од виолински оркестар. Иако се свири и се пее, за човекот кој живееше од музиката, никој не може да ги задржи солзите. Колешката […]

today11/11/2021

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%