EX-YU ЕСТРАДА

Поранешните партнерки го открија: На Аца Лукас не му работи „алатот“

today01/05/2022 24

Background
share close

По разводот од сопругата Соња Вуксановиќ, Волкер Аца Лукас имал бројни врски со девојки од јавниот свет и старлети, а како што oбјавува „Република.рс“, причината поради која му пукнале романсите е тоа што има проблеми со потенцијата. Конкретно тој има проблем со мал број на сперматозоиди, односно олигоспермија, која во неколку наврати се обидувал да ја излечи и ги посетил најдобрите лекари во земјава и странство. Аца бил на преглед поради проблеми со потенцијата додека бил во брак со Соња Вуксановиќ. Ги направил сите потребни анализи за да го открие проблемот и ги посетил најпрестижните клиники. Лекарите му рекле дека има недостаток на сперма, т.е. олигоспермија, а дека причината за неможноста да се постигне ерекција е нездравиот живот кој води. Аца си направи проблем во креветот поради работата, несоницата и разните пороци. Спиел малку, користел опијати за кои и самиот зборувал, плус и алкохол и цигари. Сето ова влијаело на либидото. Дополнително, тој не е човек кој тренира, а во последно време се здебелил што сè уште повеќе го отежнува. По разводот од Соња постојано менуваше девојки. Беше со старлети како Наташа Шавија, Јована Дорошка, Божана Вујиновиќ, но неговата врски не траеле . Се шпекулираше дека тоа е причината за што говорат и партнерките со кои го делел креветот.

The post Поранешните партнерки го открија: На Аца Лукас не му работи „алатот“ appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Купила бурми и викнала матичар: Весна го изненадила Дац, роденденот му го направила свадба

Со тајна организација, заедно со најблискиот круг на семејството и пријателите, партнерката на Дац купила бурми и викнала матичар на неговата роденденска забава, каде ја крунисаа љубовта, пренесува „Црнобело“, објавувајќи ексклузивни фотки и видео изненадувањето. Ова може само оваа до мене лудача да ми го направи, браво, сега стварно се потресов!, вели актерот. https://youtu.be/ybK7uhDKg5I Драган Спасов Дац, кој наполни 59 години, и неговата избраничка Весна Весна и се заедно повеќе […]

today01/05/2022 50

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%