EX-YU ЕСТРАДА

По разводот со Северина, Игор „трча“ по познатата актерка и негова поранешна девојка

today18/11/2021 25

Background
share close

По неодамнешниот развод со Северина, Игор Којиќ, неодамна се сретнал со поранешната девојка. Како што пишуваат српските таблоиди, Игор конечно го преболел разводот и одлучил повторно да го освои срцето на својата поранешна девојка, Катарина Радивојевиќ, која беше актуелна пред шест години кога Игор ја остави токму поради Северина. Сспоред таблоидските пишувања, Игор воопшто не се труди да ги сокрие симпатиите кон Катарина.

Игор долго време не ја виде Катарина. Таа беше во Америка, а тој во брак и немаа прилика да бидат заедно. Неодамна случајно се сретнаа во еден ресторан и се поздравија, разговараа. Тој веднаш се заинтеренсира, не можеше да верува колку добро изгледа. Не го тргна погледот од неа. По средбата веднаш почна да и пишува. Искрено не знам што ми се случува, не знам дали му одговорила, но знам дека не се виделе оттогаш. Катарина сега е соло, нема момче, а Игор баш е заинтеренсиран за неа – вели за „Стар“ извор близок до Игор.

Тој, пак, засега останува без коментар за таквите пишувања.

The post По разводот со Северина, Игор „трча“ по познатата актерка и негова поранешна девојка appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Убиен познатиот рапер – додека ги купувал омилените колачи, паднал на земјата и не се разбудил

Јанг Долф е убиен попладнево во Мемфис, јавува телевизијата FOX. Триесет и шест годишниот рапер и пејач е убиен во слаткарница каде влегол да купи колачи, потврдиле вработените кои биле сведоци на настанот. -Некој дојде со автомобил и пукаше кон него, вели сопственикот на локалот. Раперот чие вистинско име е Адолф Роберт Торнтон е познат особено во неговиот град Мемфис, а во 2016 година го издал својот деби албум „Kinf […]

today17/11/2021

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%