EX-YU ЕСТРАДА

Памела Андерсон се разведува по шести пат

today22/01/2022

Background
share close

Памела Андерсон и нејзиниот сопруг Ден Хејхерст се разведуваат по само една година брак. Памела веќе поднела барање за развод од нејзиниот сопруг, со кој живее во Канада од нејзината венчавка на Бадник во 2020 година. Извор близок до парот го опиша нивниот брак како само „пандемиска измама“ која на крајот се распадна. Двојката беше проследена со драма од самиот почеток, кога поранешната партнерка на Хејхерст, Кери ја обвини Памела дека им ја уништила врската. Инаку, Памела се омажи пет пати пред бракот со Ден, а најпозната врска и беше со музичарот Томи Ли.

The post Памела Андерсон се разведува по шести пат appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Вељко проговори за смртта на татка си: Мајка ми и тетка ми веќе не можеа да ме лажат па ми признаа дека е мртов

Вељко Ражнатовиќ проговори за убиството на татко кое се случи кога имаше само четири години, Иако избегнува да зборува за оваа трагедија, минатата година во интервју за Информер си ја отвори душата и зборуваше за најтешките моменти во животот. -Постојано прашував каде е татко ми, а мајка ми и тетка ми не сакаа да ме лажат, па ми признаа дека е мртов. Тоа беше шок за мене. Тоа е шок […]

today22/01/2022 2

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%