EX-YU ЕСТРАДА

Овојпат претера: Kaрлеуша целосно гола

today12/03/2022

Background
share close

Пејачката Јелена Карлеуша ги збудале мажите. Таа објави фотографии на кои е целосно гола. На својот Инстаграм профил, Карлеуша најпрвин објави фотографија на која лежи на подот целосно гола, бујната биста ја покрива само со косата, облечена само во патики, а потоа „пука“ селфи во огледало.

The post Овојпат претера: Kaрлеуша целосно гола appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Алегра Гучи објавува книга за убиството на татко ѝ, креаторот на модната империја „Гучи“

Речиси 27 години по убиството на нејзиниот татко - италијанскиот моден дизајнер Маурицио Гучи, неговата ќерка Алегра Гучи проговори за искуството, гласините, како и за наводните неточности во филмот за случувањето. Таа напишала книга за да ги исправи податоците за нејзината мајка и вмешаноста во убиството на нејзиниот татко - приказна којашто ја освои имагинацијата на поп-културата. Таа, всушност, од телевизија дознала дека се работи за убиството. Кога ќе минете […]

today12/03/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%