EX-YU ЕСТРАДА

Oваа Словенка имаше секс во тоалетот во „Задруга“

today05/01/2022 4

Background
share close

Регионот со денови за случувањата во реалното шоу „Задруга“. Таму девојката по име Дениз Дејм имаше секс со Стефан Микиќ во тоалетот од куќата. Дениз е од Словенија и важи за една од најзгодните девојки во својата земја.Позната е по тетоважите и по експицитните фотографии на социјалните мрежи каде има стотици илјади обожаватели.

The post Oваа Словенка имаше секс во тоалетот во „Задруга“ appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

„Чаир стана досадно место“: Владо Јаневски се пресели во Гевгелија

Најголемата македонска звезда Владо Јаневски има нова дестинација. Тој за македонските телевизии откри дека Чаир по кој беше познат го заменил со Гевгелија каде од неодамна живее. Не е позната причината зошто тоа го сторил но вели дека му одговора мирниот живот на југот на Македонија каде има стан и оти често може да се забележи на гевелиските улици и оти локалните жители му ја почитуваат приватноста.The post „Чаир стана […]

today05/01/2022 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%