EX-YU ЕСТРАДА

Осум години по разводот, Ани Малинкова првпат не е сингл

today25/02/2022

Background
share close

Фолк пејачката Ани Малникова не е веќе сингл, пишува „Убавина и здравје“, откривајќи дека осум години по разводот, фолкерката е во сериозна љубовна врска. Нејзиниот актуелен партнер Ѓорѓи Тренески објави дека е во љубовна врска со а на фотографиите кои ги споделуваат на социјалните мрежи се гледа колку двојката е вљубена. Од првиот брак Малинкова има две ќерки, од кои постарата ќерка е втора година на факултет, а помалата е бруцош.

The post Осум години по разводот, Ани Малинкова првпат не е сингл appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Актерката по која се трагаше пет дена пронајдена во безживотна состојба

Американската актерка Линдзи Перлман (43) беше пронајдена мртва во петокот во Лос Анџелес, неколку дена откако беше пријавено нејзиното исчезнување. Таа беше позната по нејзините улоги во телевизиските серии Чикаго Правда и Империја. – Денеска, околу 8:30 часот, полициски службеници во областа на Холивуд се одзваа на повикот за истрага за смртните случаи на авенијата Френклин и авенијата Северна Сиера Бонита. Судскиот совет во Лос Анџелес потврди дека се работи […]

today25/02/2022 2

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%