EX-YU ЕСТРАДА

Охриѓанец пробал да ја слика Милица Павловиќ под сукња, пејачката му го фрли телефонот

today13/01/2022

Background
share close

Моментот кога српската пејачка Милица Павловиќ фрла телефон на обожавател на настапот во Охрид, стана хит на социјалните мрежи. Момче од публиката се обиде да ја сними пејачката под здолништето додека таа пееше. Павловиќ некоку пати го опоменала дека е дрзок, но тој продолжил. На снимката се гледа како Милица му го зема телефонот од раце и го фрла позади неа:

Згрозена сум и разочарана како некои мажи ги третираат жените. И покрај тоа што го предупредив неколкупати, тој без срам продолжи. Мислат сосема нормално е да ми се пикаш под здолниште, рече Павловиќ за српските медиуми, додавајќи дека и сега би постапила исто.

The post Охриѓанец пробал да ја слика Милица Павловиќ под сукња, пејачката му го фрли телефонот appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Душко Тошиќ во тешка здравствена состојба, нова драма по драмата со Карлеуша

Српскиот фудбалер и сопруг на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ е со влошена здравствена состојба, пренесуваат српските медиуми. Нему му бил дијагностициран ковид-19, по што развил и тешко воспаление на градите. Засега не е познато дали е хоспитализиран. На Божик неговата сопруга го пријави за семејно насилство откако, како што тврди таа, ја нападнал за време на фамилијарниот ручек. На Тошик му е изречена забрана за приближување на Јелена од 30 […]

today13/01/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%