EX-YU ЕСТРАДА

„Одеднаш сум стрејт“: Кендал Џенер по минијатурно бикини на снег, Инстаграм полуде

today22/01/2022 12

Background
share close

Фотографиите на кои Кендал Џенер позира во снег само по минијатурно црно бикини за помалку од 24 часа собраа скоро 10 милиони лајкови на „Инстаграм“. Една од најзгодните манекенки во светот во моментов е сликана само по костимот за капење и со крзнени чизми. Постот има неколку стотици илјади коментари со поддршка, а еден од нив и вели „Одеднаш сум стрејт“.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

The post „Одеднаш сум стрејт“: Кендал Џенер по минијатурно бикини на снег, Инстаграм полуде appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%