EX-YU ЕСТРАДА

„Одеднаш сум стрејт“: Кендал Џенер по минијатурно бикини на снег, Инстаграм полуде

today22/01/2022 4

Background
share close

Фотографиите на кои Кендал Џенер позира во снег само по минијатурно црно бикини за помалку од 24 часа собраа скоро 10 милиони лајкови на „Инстаграм“. Една од најзгодните манекенки во светот во моментов е сликана само по костимот за капење и со крзнени чизми. Постот има неколку стотици илјади коментари со поддршка, а еден од нив и вели „Одеднаш сум стрејт“.

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

The post „Одеднаш сум стрејт“: Кендал Џенер по минијатурно бикини на снег, Инстаграм полуде appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

На Теа Таировиќ и испаднаа градите

Теа Таировиќ жари и пали на Балканот. Таа го има еден од најголемите хитови „Хајде“ која се пее во сите дискотеки. На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како и испадна едната града во тесното сино здолниште. The post На Теа Таировиќ и испаднаа градите appeared first on Република.

today22/01/2022 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%