EX-YU ЕСТРАДА

Објавена снимка од посебните моменти на свадбената церемонија на Џеди Осман во Охрид

today18/07/2022

Background
share close

На социјалните мрежи е објавено видео од свадбената церемонија на турската актерка Ебру и НБА кошаркарот Џеди Осман во Охрид. Снимката почнува со моментот кога Ебру доаѓа од хотелот, каде што беа сместени крај Охридско езеро, кон Џеди кој ја очекува завртен со грб кон неа. Видеото може да го погледнете на следниот ЛИНК.

The post Објавена снимка од посебните моменти на свадбената церемонија на Џеди Осман во Охрид appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Свадба 50.000 евра, дискотека 15.000, концерт 30.000: Oва е ценовникот на Аца Лукас за еден настап

Аца Лукас летово е најбараниот поп пејач.До крајот на август ќе има вкупно 30 закажани настапи, најмногу на црногорското приморје, но и во другите земји од регионот. Пред дваесетина години цената на настапот на Лукас беше околу 7.000 евра меѓутоа сега е 15.000 евра.Патем, тоа е цената за настап во клубови со стандардни капацитети, но кога се во прашање концертите, цената достигнува 30.000 евра. Иако Лукас не сака да пее […]

today18/07/2022 1

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%