EX-YU ЕСТРАДА

Нивес Целзиус и Жан Мари ги вкрстија задниците

today13/01/2022 1

Background
share close

Двете најзгодни хрватски пејачки Нивес Целзиус и Жан Мари решија да се вратат во форма по празниците. Тие се фатија за работа во фитнес центарот. Напорната вежба ја објавија на Инстраграм а во прв план секако беа нивните задници. И Нивес и Жан мари имаат по 40 години и изгледаат прекрасно.

The post Нивес Целзиус и Жан Мари ги вкрстија задниците appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Адвокатката на Есма Реџепова: Сè уште не платиле за нејзиното лекување, а бараат наследство

Кралицата на ромската песна Есма Реџепова почина во 2016 година. Пејачката што остави огромен белег како со својата песна, така и со својата хуманост во својот дом одгледа повеќе од 40 деца со својот сопруг Стево Теодосиевски. Единствената желба на Реџепова била тој дом да биде дом на солидарноста, своевиден музеј кој би можел да прерасне во туристичка атракција. Но, за жал, куќата, поради бројните семејните недоразбирања и неодржување се […]

today13/01/2022 1

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%