EX-YU ЕСТРАДА

Непрежалената љубов на Тома во прозирна чипка

today13/01/2022 24

Background
share close

Актерката Тамара Драгичевиќ која стана вистинска звезда по улогата на Силвана Арменулиќ во филмот „Тома“ изненади со смелите фотографии. Таа објави слики на Инстаграм во чипкаст градник во кревет за што доби многу пофалби за изгледот.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Адвокатката на Есма Реџепова: Сè уште не платиле за нејзиното лекување, а бараат наследство

Кралицата на ромската песна Есма Реџепова почина во 2016 година. Пејачката што остави огромен белег како со својата песна, така и со својата хуманост во својот дом одгледа повеќе од 40 деца со својот сопруг Стево Теодосиевски. Единствената желба на Реџепова била тој дом да биде дом на солидарноста, своевиден музеј кој би можел да прерасне во туристичка атракција. Но, за жал, куќата, поради бројните семејните недоразбирања и неодржување се […]

today13/01/2022 1

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%