EX-YU ЕСТРАДА

Немања ја остави оваа пејачка за да биде со Анастасија

today01/05/2022 12

Background
share close

Само неколку недели откако раскина со Ѓорѓе Куљиќ Анастасија Ражнатовиќ повторно е среќна во љубовта. Но, новото момчеНемања Гудељ се уште не ги расчистил односите со поранешната девојка, пејачката Сања Вучиќ. Тие беа лудо вљубени но одеднаш односите им се заладиле и Сања си заминала без да раскинат Таа од медиумите дознала дека Немања има нова девојка и многу се налутила бидејќи тоа не го слушнала од него.

The post Немања ја остави оваа пејачка за да биде со Анастасија appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

25. „Златна Бубамара на популарноста“ под мотото „Да живнеме!“ на 12 мај во aрена „Борис Трајковски

Годинава манифестацијата „Златна бубамара на популарноста“ ќе се има јубилејно 25-то издание на 12 мај во Арената „Борис Трајковски“. Ви го испраќаме и првиот проглас од овогодишната манифестација: Дојдете да живнеме !!!! Почитувани љубители на добра забава, нормални цнеи и евтина тарифа на струја, цените скокнаа, платите останаа исти, само Златна Бубамара ви порачува – Дојдете да живнеме!!! Поо се што поминавме конечно доаѓаат и убави времиња – да се […]

today01/05/2022 71

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%