EX-YU ЕСТРАДА

На 27 април Бетмен Велит стана татко по втор пат

today01/05/2022 1

Background
share close

Поранешната уредничка на утринската програма на ТВ Алфа на свет го донесе своето второ дете, а убавата вест на социјалните мрежи ја сподели нејзиниот сопруг, Богдан Илиевски (Бетмен Велит).

Се роди синко 🙂 Пијте по една од мене!, напиша гордиот татко.

Анастасија и Богдан веќе ја имаат двегодишната Дениција.

The post На 27 април Бетмен Велит стана татко по втор пат appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Неколку часа претходно го возел тригодишниот син – дрогиран и пијан повторно уапсен Дарко Лазиќ

Српскиот пејач Дарко Лазиќ, кој за влакно ѝ избега на смртта пред некоја година возејќи пијан, рано утрово бил уапсен поради пребрзо возење под дејство на наркотици и алкохол. Пејачот возел автомобил „голф“ со 117 километри на час на местото каде што максимално дозволеното е 80 километри на час, а бил запрен околу четири часот наутро. Според информациите на српските медиуми, тој бил подложен на нарко-тестирање и алкотестирање - и […]

today01/05/2022 1

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%