EX-YU ЕСТРАДА

Најзгодната водителка во Србија со чипка и разголени гради го прослави разводот

today12/03/2022

Background
share close

Јована Јеремиќ е најдобрата новинарка во Србија.Таа ја води најгледаната утринска емисија на Пинк. Таа има 32 години и неодамна се разведе.Разводот реши да го прослави со луда журка со другарките во познат ноќен клуб. За оваа свечена прилика Јована облече чипкаст корсет во кое до израз дојдоа нејзните гради.

The post Најзгодната водителка во Србија со чипка и разголени гради го прослави разводот appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%