EX-YU ЕСТРАДА

Најзгодната водителка во Србија со чипка и разголени гради го прослави разводот

today12/03/2022

Background
share close

Јована Јеремиќ е најдобрата новинарка во Србија.Таа ја води најгледаната утринска емисија на Пинк. Таа има 32 години и неодамна се разведе.Разводот реши да го прослави со луда журка со другарките во познат ноќен клуб. За оваа свечена прилика Јована облече чипкаст корсет во кое до израз дојдоа нејзните гради.

The post Најзгодната водителка во Србија со чипка и разголени гради го прослави разводот appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Овојпат претера: Kaрлеуша целосно гола

Пејачката Јелена Карлеуша ги збудале мажите. Таа објави фотографии на кои е целосно гола. На својот Инстаграм профил, Карлеуша најпрвин објави фотографија на која лежи на подот целосно гола, бујната биста ја покрива само со косата, облечена само во патики, а потоа „пука“ селфи во огледало. The post Овојпат претера: Kaрлеуша целосно гола appeared first on Република.

today12/03/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%