EX-YU ЕСТРАДА

Милица Павловиќ не можеше да ги задржи градите во сребрениот корсет

today17/12/2021 16

Background
share close

Српската пејачка Милица Павловиќ се пофали со својот нов стајлинг.Таа позираше со сребрен корсет во кој едвај успева да ги задржи градите. Со провокативниот изглед таа ги најави настапите и оти цел декември е „букирана“.За новогодишната ноќ ќе настапи во Виена.

View this post on Instagram

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Калиопи: Срамно е она што ѝ го направивме на Есма

Во неделата се навршија пет години од смртта на Есма Реџепова Теодосиевска. Калиопи ја прекина медиумската изолација само за да ѝ оддаде почит на нејзината кума и пријателка Есма. Се присети на убавите мигови кои ги поминале заедно, но горчливо потсети колку се разочарала од сè она кое што се случува со нејзината куќа, во која требаше да биде музејот. Eстрадниот магазин „Бекстејџ“ петочното издание ѝ го посвети на големата […]

today17/12/2021 24

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%