EX-YU ЕСТРАДА

Mама Славица и цеца Ева му честитаат роденден на Панче Заев

today12/12/2021 34

Background
share close

 

Фамилијата Заеви денеска го прославува роденденот на Панче. Синот на бизнисменот Вице, а внук на премиерот денеска полни 19 години. Честитки пристигнаат од многу страни, а први беа оние од неговата мајка Славица и неговата сестра Ева Заева.

Среќен роденден, свету мој, му порача мама Славица.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Хју Хефнер нѐ малтретираше и нѐ труеше со седативи, тврди зајачица на „Плејбој“

Поранешната зајачица на „Плејбој“ Холи Медисон изјави дека Хју Хефнер не ѝ дозволувал да го промени изгледот, а ја навредувал откако ја скратила косата. Како што рекла, Хефнер наводно користел седатив за да ги принуди девојките да „бидат послушни“. Бев во безизлезна ситуација, не знаев што да правам, рекла Медисон во трејлерот за документарниот серијал „Тајните на Плејбој“ кој со прикажување ќе започне на 24 јануари. Таа била во вилата […]

today12/12/2021 24

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%