EX-YU ЕСТРАДА

Македонската блогерка Александра Шијакоска: „Ми открија тумор на главата, ме чека операција!“

today25/02/2022

Background
share close

Македонската инфлуенсерка и модна блогерка Александра Шијакоска ја растажи македонската јавност откривајќи дека ѝ откриле тумор на главата. Шијакоска сподели дека извесен период нема да биде присутна на социјалните мрежи како до сега поради нејзината здравствена состојба. Погледнете го видеото и сите детали во продолжение…

View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Shijakoska (@aleksandrashijakoska)

The post Македонската блогерка Александра Шијакоска: „Ми открија тумор на главата, ме чека операција!“ appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Првпат по два месеца се огласи Ѕверката од „Сексот и градот“

Актерот Крис Нот, познат како „Ѕверката“ од култната серија „Сексот и градот“, се огласи на Инстаграм два месеца по обвиненијата за сексуално злоставување. Прво објавил фотографија од својот постар син додека игра кошарка, а во описот додал дека е возбуден додека гледа како расте неговата љубов кон овој спорт. Потоа објавил уште една фотографија со која на помалиот син Китс му честита роденден. Следбениците на актерот во коментари му порачаа […]

today25/02/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%