EX-YU ЕСТРАДА

Мајката на инфлуенсерката што се самоуби гледа во нејзината слика и плаче

today12/12/2021 25

Background
share close

Влезната врата од станот на покојната инфлуенсерка Кристина Кике Ѓукиќ беше обоена со самовили и пеперутки. Ништо не е поврзано со морничавата тага и болка што се случува на другата страна Во овој стан во Карабурма, неутешната мајка на инфлуенсерката Наташа Величковиќ Ѓукиќ седи во солзи и го оплакува своето дете. Единствените луѓе што ги прима во нејзиниот дом се членовите на семејството, пријателите и соседите кои и изразуваат сочувство и се обидуваат донекаде да ги ублажат нејзините тешки маки. Наташа не може да разговара со никого. Велат дека плаче и дека не може да излезе низ вратата.

Таа е мајка. Никој не е потежок од неа. Плаче и ги гледа сликите на Кика. Тешко и е – ни рекоа пред нејзината врата

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак ги запреле лихвари среде Нови Сад

Дарко Лазиќ не крие дека е во големи долгови, а како што дознава „Стар“, неодамна имал инцидент во Нови Сад. Пејачот го запреле лихвари за да го заплашат и да му се заканат да им ги врати парите, а за да бидат нештата подраматични, со него била и неговата девојка Барбара Бобак. Дарко не должи само за алиментација, има тој многу долгови, а за што сѐ земаше пари, тоа никој […]

today12/12/2021 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%