EX-YU ЕСТРАДА

Летаа евра: Цеца растури на свадбата на синот на Аца Лукас

today12/03/2022 2

Background
share close

Цеца беше специјален гостин на свадбата на синот на Аца Лукас. Тие двајца се добри пријатели и затоа беше една од ретките кои ги покани. Иако Цеца имаше снимање тој ден на „Звездите на Гранд“ најде време да дојде на веселбата. Кога влезе во салата настана вистински делириум и почнаа да летаа евра и динари. Видеото погледнете го овде.

The post Летаа евра: Цеца растури на свадбата на синот на Аца Лукас appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Аца Лукас: Oливера Ковачевиќ е „офуцана“ плејбој зајачица

Не стивнува конфликтот меѓу фолкерот Аце Лукас и Оливера Ковачевиќ, главната уредничка на Забавната програма на РТС. https://republika.mk/scena/estrada/prodolzuva-vojnata-pomegju-urednichkata-na-rts-i-aca-lukas-nie-ne-sme-ustanova-za-resocijalizacija-na-poraneshni-zatvorenici/ Нејзината изјава во гостувањето во утринската програма кога рече дека тие не се институција за ресоцијализација на затвореници која се однесуваше на Лукас, шокираше многумина, а фолкерот не и остана должен, па брутално одговори на нејзините јавни провокации. Немам што повеќе да дискутирам со „офуцана“ плејбој зајачица... Имам многу попаметни и поубави […]

today12/03/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%