EX-YU ЕСТРАДА

Купила бурми и викнала матичар: Весна го изненадила Дац, роденденот му го направила свадба

today01/05/2022 50

Background
share close

Со тајна организација, заедно со најблискиот круг на семејството и пријателите, партнерката на Дац купила бурми и викнала матичар на неговата роденденска забава, каде ја крунисаа љубовта, пренесува „Црнобело“, објавувајќи ексклузивни фотки и видео изненадувањето.

Ова може само оваа до мене лудача да ми го направи, браво, сега стварно се потресов!, вели актерот.

https://youtu.be/ybK7uhDKg5I

Драган Спасов Дац, кој наполни 59 години, и неговата избраничка Весна Весна и се заедно повеќе од една деценија. Повеќе на Црнобело

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Саша Поповиќ од „Гранд“ има возен парк од 600.000 евра

Саша Поповиќ неодамна се појави на снимањето на новата епизода на „Ѕвезде Гранда“ и ја покажа нова лута машина за која даде 150.000 евра. Се работи за BMW i80, само што за разлика од претходните два, едното бело, другото бакарно, неговиот нов миленик сега има истакнати линии во жолта боја. Инаку, Поповиќ е голем љубител на луксузни автомобили и поседува голема колекција од нив. Покрај еден за градско возење поседува […]

today01/05/2022 6

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%