EX-YU ЕСТРАДА

Конечно и Тошиќ се јави: Ме претставувате како насилник, но јас не се пронаоѓам во тие наслови

today13/01/2022 9

Background
share close

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ вечерва преку Инстаграм им се обрати на своите следбеници, но и на медиумите, пријателите и роднините. Душко со жалење констатира дека во медиумите е претставен како лошата страна, но вели дека не се пронаоѓа во насловите кои го рпетставуваат како насилник, бидејќи тој тоа не е, а и сите кои го познаваат знаат дека е господин.

Затоа, вели тој, ќе продолжи во истиот манир и ќе почека вревата да стиши. Тошиќ повика енергијата вечерва да биде пренасочена кон Ѓоковиќ, бидејќи нему му треба поддршка.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Се јави Душко: Jeлена лаже, не ја ни допрев

Душко Тошиќ на полициското рочиште потврдил декаво семејниот дом на Дедиње имало кавга меѓу него и неговата сопруга, пејачката Јелена Карлеуша, но изјавил дека нејзините наводи дека имало насилство не се точни. . Тошиќ на инспекторите им рекол дека е шокиран бидејќи Јелена пријавила такво нешто во полиција. Јас не ја удрив Јелена, не ја ни допрев, единственото нешто што е точно е дека се расправавме. Во брак сме долго […]

today13/01/2022 9

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%