EX-YU ЕСТРАДА

Кој ли е фотографот: Српската актерка Ива Штрљиќ позираше гола

today27/11/2021 11

Background
share close

Српската актерка Ива Штрљиќ реши да ги шокира обожавателите. Таа во својот дом позираше гола со што во преден план излегоа нејзините бујни гради и долгите нозе. Фановите се прашуваат кој е авторот на фотографиите и пред кого Ива се разголила до гола кожа. Таа има 44 години и е ќерка на познатиот Милан Штрљиќ кој живее во Хрватска.

The post Кој ли е фотографот: Српската актерка Ива Штрљиќ позираше гола appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Пејачот се моли за здравјето на сопругата: Марко загрижен за Марија, а има и друг голем проблем

Пејачот Марко Булат вели дека секој ден се моли на Бога да оздрави неговата сопруга Марија. Сопругата на фолкерот наводно веќе некое време не се чувствува добро, па тој е загрижен за нејзиното здравје. -Здравјето на Марија е лошо. Му се молам на Бога за нејзиното здравје и сигурен сум дека ќе одговори на моите молитви. Нејзината крвна слика е лоша, но ние се бориме да ја поправиме и не […]

today27/11/2021 35

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%