EX-YU ЕСТРАДА

Канје Вест првпат во јавност со новата девојка

today31/01/2022 4

Background
share close

Американскиот рапер Канје Вест првпат по разделбата со Ким Кардашијан во јавност се појави со новата девојка. Станува збор за катерката Џулија Фокс, која деновиве го придружува на Париската модна недела. Облечени во тексас од глава до пети, Вест и Фокс прошетаа на црвениот килим пред ревијата на Кензо за есен/зима 2022/23 година.

Kanye West and Julia Fox in Paris this morning 🇫🇷 pic.twitter.com/PE5VdF3Bp2

— SAINT (@saint) January 23, 2022

The post Канје Вест првпат во јавност со новата девојка appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Тргни и полетај, без страв… Каролина се опрости од Аки Рахимовски

Многу познати личности од целиот Балкан се простуваат со музичката легенда Аки Рахимовски кој вчера почина на 67-годишна возраст во Словенија. Посебна објава на социјалните мрежи му посвети и нашата пејачка Каролина Гочева која беше добра пријателка со Аки. Таа на својот профил на Инстаграм објави видео од нивни зеаднички настап од пред неколку години, а во коментар напиша неколку емотивни зборови… „Тргни и полетај, без страв… all you need […]

today31/01/2022 6

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%