EX-YU ЕСТРАДА

Како Шерон Стоун: Лидија ги разгоре страстите и докажа зошто е една од најзгодните жени на Балканот

today22/03/2022

Background
share close

Пејачка од Сплит, Лидија Бачиќ на Инстаграм објави дел од нејзино гостување во телевизиска емисија при што до максимум го крена пулсот кај нејзините фанови. Лидија во студиото се појави во ултракраток син фустан во кој нејзините нозе дојдоа до полн израз.

Како Шерон Стоун во „Сурови страсти“ – се пошегува таа.

View this post on Instagram

A post shared by LIDIJA BACIC LILLE🇭🇷Singer🎤 (@lidijabacic_lile)

Ова видео не е првата објава на Лидија што за кратко време добива огромен број лајкови и коментари. Со висина од 179 см и завидна фигура, Бачиќ плени со својот изглед, нешто што не се срами да го искористи да привлече внимание и воодушевување од јавноста.

The post Како Шерон Стоун: Лидија ги разгоре страстите и докажа зошто е една од најзгодните жени на Балканот appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Констракта искрена: Со сапун од 20 денари го вежбав настапот!

Констракта или Ана Ѓуриќ, ќе биде овогодинешната претставничка на Србија на Евровизија. Таа со својот настап на Беовизија ја „размрда“ јавноста, прозборе и за тоа како се подготвувала за овој настап. Српската претставничка на Евровизија раскажа и како течеле подготовките за фестивалот „Песна за Евровизија ’22“ и каде таа и нејзините соработници вежбале кореографија за настапот. „Во мојот подрум, во моето студио, стиснати меѓу 4 столчиња. Таму го испланиравме и […]

today22/03/2022 8

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%